| Waga | 0,51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,5 × 11,5 × 10,5 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Prosty |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Powertouch 220/12 V |
| Moc | 220 W |
| Waga | 1.5 Kg |
| Zasilanie | 12 V |
| Typ | Elektryczna |
Materace dmuchane, Materace z pompką
Pompka elektryczna Powertouch 220/12 V Bestway 62255
87,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 15 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.