| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,3 × 14,3 × 12,4 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 5 min |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | 220-240V |
| Moc | 600W |
| Waga | 1.5 kg |
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 15 cm |
Materace dmuchane, Materace z pompką
Pompka elektryczna Quick-Fill 220-240V INTEX 66640
78,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 117 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.