| Waga | 0,41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,82 × 7,64 × 10,82 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | Zasilanie USB |
| Wymiary | 10 x 7 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor | Czarny |
| Moc | 5 W |
Materace dmuchane, Materace z pompką
Pompka elektryczna USB-A 5 V INTEX 66637
125,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.