| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,8 × 16,5 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Pompka Nożna |
| Wymiary | 23 x 15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1.5 kg |
| Typ | Manualna |
Materace dmuchane, Materace z pompką
Pompka nożna 23 x 15 cm Bestway 62023
40,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 51 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.