| Waga | 6,45 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 × 30 × 14 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1-2 Osoby |
| Wymiary | 265 x 130 cm |
| Max Obciążenie | 150 kg |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 10 kg |
Pontony, Turystyka & Hobby, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Ponton Hydro-Force Treck X1 Bestway 61083
Pierwotna cena wynosiła: 323,39 zł.268,99 złAktualna cena wynosi: 268,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 4 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.