| Waga | 0,41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,7 × 6 × 20 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla dorosłych |
| Waga | 2.5 kg |
| Wymiary | 119 x 79 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Marka | Bestway |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Ponton plażowy do pływania 119 x 79 cm Bestway 34009
60,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 26 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.