| Waga | 0,88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 4 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 2 osoby |
| Wymiary | 120 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Użytkownika | 3-6 lat |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Pontonik dla dzieci miś Bestway 34170
60,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.