| Waga | 0,711 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Samochód |
| Materiał | PVC |
| Poje | Wyścigowy |
| Wiek | 3-6 Lat |
| Wymiary | 120 x 60 cm |
| Dopuszczalne Obciążenie | 50 kg |
| Kolor | Wielokolorowy |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Pontonik dla dzieci samochód wyścigowy Bestway 41480
63,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 14 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.