| Waga | 0,88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 4 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Samolot |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Wymiary | 109 x 97 cm |
| Przeznaczenie | Plażowe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wiek | 3+ |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Pontonik plażowy samolot 109 x 97 cm Bestway 34169
45,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 14 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.