| Waga | 0,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Bestway |
| Wymiary | 23 x 15 cm |
| Wiek Dziecka | 3-6 lat |
| Kolor | Różowy |
| Motyw | Disney Princess |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Rękawki do pływania Disney Princess 23 x 15 cm Bestway 91041
21,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 42 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.