| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,7 × 2,54 × 19,05 cm |
| Czas Montażu | Brak Montażu |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływaki Dziecięce |
| Wiek | Od 3 Lat |
| Rozmiar | 23 x 15 cm |
| Kolor | Niebiesko-Żółty |
| Informacje Dodatkowe | Wzory Morskie |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Rękawki do pływania dla dzieci 23 x 15 cm INTEX 58642
24,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 59 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.