| Waga | 0,115 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 19,5 × 4 cm |
| Czas Montażu | Brak Montażu |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Polywinit Chloru |
| Poje | 2 Sztuki |
| Wiek | 3-6 Lat |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 200 Gramów |
| Wymiary | 23 x 15 cm |
Akcesoria plażowe, Rękawki do pływania
Rękawki do pływania dla dzieci S/M Bestway 32273
41,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 39 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.