| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Przeznaczenie | Pływanie |
| Wiek | 3-6 Lat |
| Wymiary | 23 x 15 cm |
| Kolor | Multikolor |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Rękawki do pływania Mickey 23 x 15 cm Bestway 91002
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 86 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.