| Waga | 0,955 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,9 × 7,63 × 24,17 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Latający |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany |
| Wymiary | 150 cm |
| Kolor | Czerwony |
| Wiek Dziecka | 3+ lat |
| Maksymalne Obciążenie | 45 kg |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Samolot dmuchany z działkiem INTEX 57536 czerwony
84,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 21 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.