| Waga | 0,955 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,9 × 7,63 × 24,17 cm |
| Czas Montażu | 15 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1-Osobowy |
| Wymiary | 200 x 150 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1.5 kg |
| Wiek Użytkownika | 3+ Lat |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Samolot dmuchany z działkiem INTEX 57536 niebieski
84,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 19 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.