| Waga | 0,24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 30 × 4 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Siatka Poliester |
| Poje | Zastosowanie Basenowe |
| Wymiary | 25 x 25 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 200 Gram |
| Zalecany wiek | 6 Lat+ |
Zestaw do czyszczenia basenu
Siatka do wyławiania nieczystości Bestway 58278N
32,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 77 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.