| Waga | 0,176 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63 × 3,5 × 30 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Siatka Nylonowa |
| Poje | Bestway |
| Wymiary | 30 x 30 cm |
| Waga | 200 g |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Basenowe |
WYPRZEDAŻ SEZONOWA, Zestaw do czyszczenia basenu
Siatka do wyławiania nieczystości Bestway 58635
81,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 165 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.