| Waga | 2,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 15 × 50 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Poliester |
| Poje | 404 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 404 cm |
| Waga | 10 kg |
| Kolor | Czarny |
Trampoliny ogrodowe, Turystyka & Hobby
Siatka zewnętrzna do trampoliny 404 cm 13FT Neo-Sport
151,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.