| Waga | 1,766 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 × 25 × 25 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 10 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | 58233 |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 30x30x15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Zastosowanie | Basenowe |
Akcesoria do basenów
Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody skimer Bestway 58233
120,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.