| Waga | 1,53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 24 × 21 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Plastik |
| Poje | 28000 |
| Waga | 1.5 Kilograma |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 30 x 20 cm |
| Przeznaczenie | Basenowy System Wodny |
Akcesoria do basenów, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Skimmer, powierzchniowy oczyszczacz wody skimer INTEX 28000
Pierwotna cena wynosiła: 130,69 zł.107,99 złAktualna cena wynosi: 107,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 402 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.