| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 20 × 5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Deska SUP |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 30×15 cm |
| Typ | Akcesoria do SUP |
Deski SUP, Turystyka & Hobby
Statecznik Fin do deski SUP czarny
43,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 34 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.