| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,7 × 3,8 × 19,1 cm |
| Czas Montażu | Natychmiastowy |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 osobożer |
| Waga | 300 g |
| Kolor | Różowy |
| Wymiary | 43 x 28 x 9 cm |
| Przeznaczenie | Do użytku wewnętrznego |
Materace dmuchane, Rogale, poduszki, łatki
Super poduszka dmuchana 43 x 28 x 9 cm INTEX 68676 różowy
14,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 45 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.