| Waga | 39,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 × 50 × 17 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Stal Galwanizowana |
| Poje | Dla Dzieci |
| Średnica | 312 cm |
| Wysokość | 250 cm |
Trampoliny ogrodowe, Turystyka & Hobby
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką, profilowanymi słupkami i drabinką
726,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.