| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 × 50 × 16 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Stal Galwanizowana |
| Poje | 150 kg |
| Wysokość | 2.5 m |
| Średnica | 3.12 m |
| Adaptacja | Dla Dzieci |
| Kolor | Zielony |
Dla dzieci, Trampoliny dla dzieci
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką wewnętrzną i drabinką Neo-Sport
636,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 30 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.