| Waga | 44,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 161 × 44,5 × 16 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Stal Galwanizowana |
| Poje | 10 ft |
| Wysokość Zestawu | 240 cm |
| Waga Całkowita | 45 kg |
| Maksymalne Obciążenie | 150 kg |
| Ilość Użytych Sprężyn | 48 |
Dla dzieci, Trampoliny dla dzieci
Trampolina ogrodowa 10ft/312cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
660,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 16 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.