| Waga | 26,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 99 × 44,5 × 20 cm |
| Czas Montażu | Do 1 godziny |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Stal malowana |
| Poje | 150 kg |
| Wysokość | 1.5 m |
| Średnica | 183 cm |
| Waga | 35 kg |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
Dla dzieci, Trampoliny dla dzieci
Trampolina ogrodowa 6ft/183cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
442,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 43 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.