| Waga | 36,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 × 55 × 16 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Stal galwanizowana |
| Poje | 8 stóp |
| Średnica | 252 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Dopuszczalne obciążenie | 120 kg |
| Siatka Ochronna | Tak |
Dla dzieci, Trampoliny dla dzieci
Trampolina ogrodowa 8ft/252cm z siatką zewnętrzną i drabinką Neo-Sport
516,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 51 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.