| Waga | 0,18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,5 × 14,5 × 1,2 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Kamizelka |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 sztuka |
| Kolor | Żółty |
| Wiek Dziecka | 3-6 lat |
| Max Waga | 30 kg |
| Rozmiar | 85 x 70 cm |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Tropikalna kamizelka do nauki pływania Bestway 32069N
25,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 25 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.