| Waga | 0,96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,72 × 7,32 × 46,12 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | 1 |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 200 Gram |
| Wymiary | 15 x 15 cm |
| Typ | Uchwyt |
Akcesoria do basenów, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Uchwyt do napojów SPA INTEX 28520
Pierwotna cena wynosiła: 111,99 zł.92,99 złAktualna cena wynosi: 92,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 35 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.