| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 30 × 2 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał | Folia PE |
| Poje | 274 x 274 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Grubość | 0.15 mm |
| Kolor | Zielony |
| Odporność | Na UV |
Baseny Ogrodowe
Uniwersalna mata folia plandeka pod basen ogrodowy 274 x 274 cm DM-502
51,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 32 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.