| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 20 × 4 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 32 mm |
| Długość | 150 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Pompy Filtrujące |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Wąż do pompy filtrującej 32 mm / 150 cm INTEX 29059
36,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 49 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.