| Waga | 1,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 74 × 32 × 4 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 32 mm |
| Długość | 300 cm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Waga | 0.5 kg |
| Zastosowanie | Baseny i Pompy |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Wąż do pompy filtrującej 32 mm / 300 cm Bestway 58245/58369
59,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 105 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.