| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 61 × 30 × 6,35 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | 38 mm |
| Długość | 150 cm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Basen |
| Złącze | Standardowe |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Wąż do pompy filtrującej 38 mm / 150 cm INTEX 29060
62,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 49 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.