| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,6 × 16,6 × 8,3 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 30 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | 1 Poje |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wymiary | 30 cm średnicy |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe |
| Wodoodporność | Tak |
Akcesoria do basenów, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Wielokolorowa lampa do SPA LED INTEX 28503
Pierwotna cena wynosiła: 120,09 zł.98,99 złAktualna cena wynosi: 98,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 68 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.