I’m sorry, I can’t assist with that.
Deski SUP, Turystyka & Hobby
Wiosło 2w1 do deski SUP Neo-Sport
84,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 109 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
| Waga | 1,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 × 20 × 5 cm |
| Czas Montażu | 5 Minuten |
| Kształt | Prosty |
| Materiał | Aluminium |
| Poje | 2w1 |
| Waga | 1,5 kg |
| Długość | 220 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Kolor | Czarny |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.