| Waga | 0,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,2 × 2,2 × 20,3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Kaczuszka |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Dmuchana |
| Wiek Dziecka | 3+ Lat |
| Wymiary Produktu | 30 x 25 cm |
| Sposób Użytkowania | Do Kąpieli |
| Kolor | Żółty |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Zabawka dmuchana do kąpieli Kaczuszka INTEX 59590
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 13 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.