| Waga | 0,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 20 × 2,5 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Rybka |
| Materiał | PVC |
| Poje | Kąpielowa Zabawka |
| Wymiary | 30 cm |
| Kolor | Wielobarwny |
| Waga | 300 g |
| Zalecany Wiek | 3+ Lat |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Zabawka dmuchana do kąpieli Rybka INTEX 58590
17,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 26 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.