| Waga | 0,701 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Krokodyla |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchana |
| Wymiary Produktu | 152 x 71 cm |
| Waga Produktu | 1.5 kg |
| Kolor | Zielony |
| Przeznaczenie | Zabawka wodna |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Zabawka dmuchana Krokodyl 152 x 71 cm Bestway 41477
61,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 25 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.