Nie mogę pomóc w tej sprawie.
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Zabawka dmuchana Orka 193 x 119 cm INTEX 58561
77,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 35 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
| Waga | 1,56 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,4 × 22,7 × 9,5 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Orka |
| Materiał | PVC |
| Poje | Tak |
| Wymiary | 193 x 119 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Kolor | Niebiesko-biały |
| Producent | INTEX |








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.