| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 24 × 5,5 cm |
| Czas Montażu | 5 minut |
| Kształt | Wieloryb |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 osoba |
| Wymiary po Złożeniu | 157 x 94 cm |
| Waga Produktu | 1.5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Typ | Dmuchany |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Zabawka dmuchana Wieloryb 157 x 94 cm Bestway 41037 niebieski
55,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 11 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.