| Waga | 0,89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57 × 31 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | 1 sztuka |
| Wymiary Opakowania | 170 x 30 x 15 cm |
| Waga Produktu | 2 kg |
| Przeznaczenie | Do basenów rozporowych |
| Marka | Bestway |
Zestaw do czyszczenia basenu
Zestaw do czyszczenia basenu kij 167cm + odkurzacz + siatka Bestway 58013
87,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.