| Waga | 0,355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 37 × 9,3 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Silikon |
| Poje | Dwa Elementy |
| Waga | 1.2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Producent | Bestway |
| Wiek | Dla Dorosłych |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Zestaw do nurkowania czarny Bestway 24068
57,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.