| Waga | 0,372 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 43,5 × 8 cm |
| Czas Montażu | Brak Montażu |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Niebieski |
| Waga | 1.5 kg |
| Wymiary | 60 x 40 x 20 cm |
| Typ | Zestaw Nurkowy |
| Przeznaczenie | Sport i Rekreacja |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Zestaw do nurkowania niebieski Bestway 24023
58,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.