| Waga | 0,355 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 37 × 9,3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Standardowy |
| Materiał | Wysokiej Jakości PVC |
| Poje | Unikalny Zestaw Nurkowy |
| Wymiary Opakowania | 35 x 25 x 15 cm |
| Waga Produktu | 1,2 kg |
| Kolor | Turkusowy |
| Dla Kogo | Dla Dzieci i Dorosłych |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Zestaw do nurkowania turkusowy Bestway 24068
57,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.