| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 13 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | 15 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Średnica Wejścia | 38 mm |
| Typ Produktu | Konektor Pompowy |
| Zastosowanie | Do Pomp Basenowych |
| Waga | 200 gram |
| Kolor | Czarny |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Złączki, konektory do pomp, redukcja, śr. 38mm Bestway 58236
42,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 21 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.