| Waga | 0,111 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,27 × 15,27 × 2 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 15 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | 38 mm |
| Kolor | Czarno-Biały |
| Typ | Adapter |
| Zastosowanie | Do Pomp |
| Producent | Intex |
Akcesoria do basenów
Złączki, konektory do pomp, redukcja, śr. 38mm Intex 29061
34,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 143 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.